Edvardai - Gal arbatos?

2011.02.09 Markko
  • 305
68
twilight,saulelydis,saulelydis,edward,edvardai,arbatos







Nuotraukos nėra
Anonimas 4849    
#68 tu a*ujenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4956    
#64 Tai žinoma, kad unreal. Tikrovėje tokia manipuliuojanti savanaudė mergiotė, kaip Bella, niekada nesusirastų gero vaikino. O tokių, kaip Edwardas, irgi nė su žiburiu nerasi. Toks bahuras, kuris gali panorėjęs turėti kiekvieną paną, tikrai neaukotų savo gyvenimo kažkokiai lervai. Išlįsk iš pasakų pasaulio. Beje, Bellos ir Edwardo santykiai atitinka visus penkiolika smurto šeimoje kriterijų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5005    
dar ira kitas:
Va del ko as nenorejau paversti jos vampyre.
Čia tas pats paveiksliukas tik vietoj gal arbatos tas kur antroj eiluteje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5061    
bet tai kai bobos siunta del demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
Krc kam jus dergates is filmo... tikrai nejuokinga. tas filmas tikrai unreal ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
komentarai kaip visada geriausi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
ne visiem lemta suprast juoda humora
Markko 5484    
#58 Nes tavo mamai jos patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
pz pz xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
#51 aš nekalbu apie demo esmę, kalbu apie jos komentatorius
harmor 5607    
Kodel tokias demotyvacijas patvirtina isviso?
Augustuty 5607    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#41 kruvinas tamponas nera normalus gamtos sutvertas dalykas, noretum palaikyt ji delne? o apie tai kad panos slykscios raso tik vaikai.
Nuotraukos nėra
ateb 5609    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#6 :D tai gal dar savo mamai priestarauk kad tave pagimde apsikraujavusi, aiskiai prie pc leidi daugiau laiko nei lauke ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#41 taip mes zinome kad vampyrai geria krauja genijau, bet mes taip pat zinome kad jie neegzistuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#47 "protingi" komentarai nereikalingi kai nesupranti demo esmes :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Nu jooo... Komentarai- žudantys.. ;D Čia ne iš demotivacijos juoktis o vien iš komentarų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
kubilius del visko kaltas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#44 Tu gal žemiau paskaitinėk ir pamatysi, kad ne dėl arbatos apskritai kalba eina. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
čia pilna tokių kvailių, kad net baisu klausytis. vienam šlykštu normalūs dalykai, kitas baisisi nehigiena, kurios, jeigu merginos sugeba susitvarkyt, net nėra, ir dar kažką maždaug išsiurbė su siurbliu, tai taip išeina gėda tam, kurį išsiurbė su siurbliu, nes gimė pro moters "ne higieną"? Tokie kvailiai, kad jiems geriau ir likt toj "ne higieniškoj" moters gimdoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
kubilius kaltas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
ko ce nervuojates, juk ne is tampono juokias, o is pasiulymo padaryt is jo arbata :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
ko ce nervuojates, juk ne is tampono juokias, o is pasiulymo padaryt is jo arbata :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
ko ce nervuojates, juk ne is tampono juokias, o is pasiulymo padaryt is jo arbata :)
Nuotraukos nėra
OmG 5612    
Ar jūs suprantat, kad juokiatės iš normalių, gamtos suitvertų dalykų?
Kodėl pvz. nesijuokiate iš to, kad žmogus turi dvi kojas? arba, kad žmogui ant galvos auga plaukai?
Tai juk tas pats. Lietuviui naudotis internetu, tas pats kas delfinui gyventi Saharos dykumoje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Savo šlykščią, išreikštą čia, nuomonę pasakykit savo močiutei, mamai, seseriai, merginai ar žmonai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#28 nebeturi ka pasakyt, tai vampyru isvadina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
komentuotojai mane zudo :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#31 Pritariu 100%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#27 uzsitūsink iki galo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#31 Tau vienintelei pritariu iš šitų asilų gaujos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#28 pats tylėk asilas! #27 teisus esi! (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#27 visiskai pritariu ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
tj kaip jaustis?? ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Beveik visiems komentuojantiems sveikata derėtų susirūpinti. Vieniems daugiau, kitiems mažiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#27 bet va tame ir esmė... jie subjaurina normalius. gamtos sutvertus dalyku, taigi kodėl mums to nepadarius :D
o jeigu rimtai, tai tau pilnai pritariu... keisti kažkokie.. vieną čia higieniškai išsiurbė... žėk dar koks atsiras, kurį gandras atskraidino.. trečias iš šiknos iškrito...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Merginos geriausia, kas sukurta pasauly!
noob.saibot 5613    
#27 tilek vampyre
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Bet jūs rimtai loxai :D čia gi normalu yra, merginom - mėnesinės, vaikinam - šlapi sapnai. Merginos gi nevaikšto visos apsikruvinusios, kad taip sakytumėt "šlykštynės", susitvarko ir net nepastebit to. O jeigu bernai čia taip šneka, kad panos šlykščios, tai arba orientacija susirūpinkit, arba bent kartą nuo kompo atsitraukit, tikriausiai dar neteko jum realiai su pana bendraut.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
ne pati demotyvacija,o komentarai uzmusa perskaicius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Kaip anekdote apie vampyrą, atėjusi i barą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
:D Jus mldc esat prisiekiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#21 mane bent higieniskai su surbliu is putkeles trauke:)
noob.saibot 5613    
#21 vaikai is siknos iskrenta. visi ta zino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#20. kaip tu gali taip kalbėti? mažvaikiai jūs, sužinokit kaip vaikai atsiranda, iš kur patys atėjote.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#18 , man pvz slyksciau kai kist i putka supista vatos gabala ir laukti kol iskraujuos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Nusibodes iki gyvo kaulo bajeris
(50-68)
Grįžti į viršų