Pritariu, jau jau jau !!!
|
Anonimas
5159
Jei tau tai nepatinka pats zinai kur gali eit jau!!
zvp
5160
Ne, čia yra tik Tavo problema, nes be visa ko, ši "demotyvcija" neatitinka taisyklių, kurių Tu, aišku, neskaitei.
zvp
5160
Pažįstų begalę žmonių, kurie išvis nesupranta rusų kalbos, taigi, mielas DJ'ėjau, klysti.
Tipo
5160
Na ir kodėl tavo manymu dabar turėtu tvirtinti rusiškas demotyvacijas? maždaug 75% nesupras
|

