Kai vakare - Mama paprašo kad nueitum į rūsį

2015.02.27 Agnushka
  • 25
6
rusys,pabaisa,vaiduoklis,baime






Nuotraukos nėra
Kresencijus 1936    
Gerai, kad mūsų rūsyje yra daug šviesų, o jungikliai arti vienas kito.
Nuotraukos nėra
Anonimas 2000    
Kad nėra kablelio tikrai esmės nepakeičia bet visada atsiras tokiu š*džių kuriem labai jau parūpo kažkoks jau niekam nereikalingas taškelis ar kabliukas nebūtų tokių nesąmonių visų gyvenimai būtų paprastesni. Nereik niekam čia jokių kablių, bei taškų matei padėjau kablelį po bei dabar gali eit į kampą paverkt
BlaivaS 4113    
Baisu eit ten, kur nesilankai labai daznai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4130    
Arba, kai esi beraštė:
*"prašo, kad nueitum"
paganus 4133    
nesuprantu zmoniu kurie bijo net savo namu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4135    
Arba kai nakvodamas kaime vidury nakties užsimanai į WC,kuris yra lauke. :S
Grįžti į viršų