#2 cyan red, tada gerai :xx
Tiki vaiduokliais ar ne... - Bet kuo giliau į rūsį tuo labiau tiki į Dievą...
Anonimas
5117
Anonimas
5219
labiau gal ne del vaiduokliu baisu, o del kokiu morozu lol
puukis4
5576
Nepakenčiu tamsių vietų. o juokab rūsių , kur velniai žino kas ten daros, o ypač po kokio siaubeko .:D
Anonimas
5583
Jo , 3D nekoks .
anonimas
5586
ne as labiau tikiu i ghostbusterius, kad isgelbes mane :D
Augustuty
5587
ooi tikra tiesa :D
Anonimas
5587
ne viskas gerai as ir taip planavau nemiegot visa nakti tikrai tikrai
Anonimas
5587
rusio kvapas jega!!
Anonimas
5587
lievos kokybes foto, tj 3d nekoks.
Teenagor
5587
vaizdas čiuju :P
Anonimas
5587
turiu tokius :)))
Anonimas
5587
Thank you Captain Obvious
Anonimas
5587
neturiu tokiu :D
Anonimas
5588
Užsidėkit 3D red/cyan akinius geras vaizdas !!!
Anonimas
5588
bullshit
|

