Nes Lietuviams - Labiau rupi ne ugnikalniai, o proxy, ir rsbot.

2010.07.09 21:34 tomiakaz
  • 0
6
rs,bot,rsbot,runescape,lietuviai,proxy,nelegalius,ugnikalniai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
Kodėl turi būtinai būti ugnikalnis?... Dėl rsbot tai suprantu, kad nesąmonė, bet proxy tai normalu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
na zinoma, jeigu 'veikiantis' tai turi but ugnikalnis
Nuotraukos nėra
tomiakaz 5830    
Taciau rupi ir proxy, taipat ir rsbot :).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Vis del ruti labiau ugnikalnis japonijoje, nes jis yra pirmas.
Nuotraukos nėra
tomiakaz 5830    
Please f*uck faster?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Pff.
Grįžti į viršų