Nes Lietuviams - Labiau rupi ne ugnikalniai, o proxy, ir rsbot.

2010.07.09 21:34 tomiakaz
  • 0
6
rs,bot,rsbot,runescape,lietuviai,proxy,nelegalius,ugnikalniai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
Kodėl turi būtinai būti ugnikalnis?... Dėl rsbot tai suprantu, kad nesąmonė, bet proxy tai normalu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
na zinoma, jeigu 'veikiantis' tai turi but ugnikalnis
Nuotraukos nėra
tomiakaz 5832    
Taciau rupi ir proxy, taipat ir rsbot :).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Vis del ruti labiau ugnikalnis japonijoje, nes jis yra pirmas.
Nuotraukos nėra
tomiakaz 5832    
Please f*uck faster?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Pff.
Grįžti į viršų