Dabar ramiai! - Jūs visi esat saugūs su manim!

2011.01.22 Sarunasb
  • 487
34
skruzdeda,saugus,ramiai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5218    
skruzdeta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
jai rimtai . kas cia per gyvunas?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Ledynmetis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
jokiu kameru, jokiu interviu ir isvis lauk is mano namu :D ar supratot? inteviu nebus :D nieko nekomentuosiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
eina sau gerulis: DDDDDDDDD
gretagreat28 5629    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
čia taip tiktų pasakyt :čia aš bosas. aš valdau padėtį :>
Nuotraukos nėra
Junior 5633    
Nu aš nesakau, kad kuriu belenkokias ten demotyvacijas, bet jeigu tokį juokeli patvirtina, o kokios tikrai geros ne, tai ka aš žn...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Na tai čia ir yra juokinga savo dviejų eilučių teksto ir paveikslėlio mišiniu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Dabar jauciuosi tikrai saugi .:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
va geros demo pavizdys - www.funnyqanda.com/images/originality-yeah-you-all-have-it.jpg tai neturi buti kazkokia EMOtyvacija, demotyvacija turi but juokinga, bet juokinga savo dvieju eiluciu teksto ir paveikslelio misiniu, o ne vieno is ju ir seip apveiksleliuose paprastai zmones turetu but
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
BLEMBA GERAS ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Jus cia susirinkot stumti ant visko.? blem geras paveiksliukas tikrai juokinga , nepatinka neziurekit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#16 Genijau tu, jeigu nepatinka paveiksliukai, kurių eini į CHA.lt o ne į DEMOTYVACIJA.lt pasižiūrėt, tai automatiškai jau turi patikt emo paveiksliukai ir malalietkų mintys? Atsigauk, čia NE CHA.LT, čia DEMOTYVACIJA. Ir ką čia demotyvuoja? Nieko, visiškai nieko. Deotyvuoja būti skruzdėda ir sakyti tai, kad parašyta po paveiksliuku? Taip, tai juokinga, tačiau 0 demotyvacijos. Kaip jau kažkas sakė, ča tas pats lyg eitum į porno saitą, o ten apie gėlių auginimą būtų.
Nuotraukos nėra
Sarunasb 5634    
#11 šis "paveikslėlis" demtoyvuoja tiems, kurie yra matę "Paradise TV" arba tiesiog "svaro" filmuką. Jeigu trūksta tokių žinių, tai pasidomėk arba patylėk.
demotywa 5634    
#13 mldc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#11 Tai tu taip normaliai apibudink demotyvacijo savoka ir imesk kelis pavyzdziu, pasimokysim is taves. I sita puslapi ateini graudinanciu ir vienatves perteiktu demotyvacijus pasiziuret? Labai linksmas paveiksliukas su geru uzrasu, nesuprantu is kur tokiu verksniu atsiranda pastoviai. "O kur demo?", "Ka cia demotyvuoja?" - Baisiausiai ir labiausiai apgailetini klausimai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
ai nu , skruzdeda xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
blc, kaaas čia???????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
kas į Kuršėnus? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Junior, nenusisnekek.. :D
Nuotraukos nėra
Junior 5634    
Demotyvacijų saitas, o talpina juokelius, keista ;)) čia tas pats kaip porno saite rasti informacijos apie mokslą ;)
rokas111 5634    
:D Junior, čia galima talpinti ne vien demo.Gal pasiskaityk taisykles, visą kitą ir tada komentuok?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
:D
Nuotraukos nėra
Junior 5634    
Ir ką čia demotyvuoja? Moderatoriai tikrai geras demo atrenka
Nuotraukos nėra
Nonstopas 5634    
senas, geras, paradise TV :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
netavo demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
i mano kaimyne panasus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
pz cia gerulis :D
Spameris 5636    
Kas kam neaišku?
caution337 5636    
;D
Grįžti į viršų