#14 undines jos
Nuotraukos - Šiais laikais jos ne prisiminimui, o tam, kad įsimesti į Facebook.
Anonimas
5136
Anonimas
5193
#14 Teip
PonasVladas
5299
pala pala... cia delfines tos?
Anonimas
5495
Aisku,kad taip:D
Anonimas
5574
teisybė
Anonimas
5574
H2O :D
Anonimas
5574
H2O patikio
povilasq
5574
#8 nuo kada nuotraukos reaguoja į tai kas i jas ziuri?
Usagi
5574
#7 nes Tave pamatė ;)))*
povilasq
5574
ko jos tokiais perkreiptais veidais?
Anonimas
5574
arba į ms :}
belieber
5574
arba i twitter ;D
Anonimas
5574
H2O ; DDD
Anonimas
5574
jo , net liudna . seniau nuvaziavai y kokia ekskursija , kelione ar pan ir turi nuotrauka, ysiklijuoji y albuma , atsiverti ir prisimeni . o db reik kuo daugiau foto y fb deti , surinkti kuo daugiau liku ir parasyti kuo daugiau kamentaru pr foto , td tipo busim sustresni :/
Anonimas
5574
paemus dideli albuma i rankas, daug fainiau nei ziureti ft per pc...
Anonimas
5575
nepritariu kad jos neras skirtos prisiminimui nes dauguma musu kartas nuo karto atsidare fb perziuri nuotraukas ir viska atsimena.....kurejas tikriausiai nezino kad nuotraukas FB galima atsidaryti ir perziureti lengviau nei paemus dideli albuma i rankas....
|

