Amerika kątik - įsigijo tris milijonus priešų.

2010.09.11 21:00 Roach
  • 13
8
milijonai,priesu,amerika







Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Kazkokia sudiniausia demotivacija kokia maciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Pralošėm tai pralošėm, turim būti tokie primityvūs ir urgzti? Turim mes orumo ir eisim iškelta galva už Lietuvą, prie ko čia priešai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Tapau rasistu
Nuotraukos nėra
tralivali 5765    
neeeeee. myliu ameriką! nors palaikiau lietuvą:D
stexas 5765    
Tai čia nieko, įsivaizduokit kas pas kinus dėjosi kai laimėjo lietuviai prieš juos....
Nuotraukos nėra
Roach 5765    

America got - Three million new enemies
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
mln*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
2.999 :P
Grįžti į viršų