Kazkokia sudiniausia demotivacija kokia maciau
|
Anonimas
5764
Anonimas
5765
Pralošėm tai pralošėm, turim būti tokie primityvūs ir urgzti? Turim mes orumo ir eisim iškelta galva už Lietuvą, prie ko čia priešai..
Anonimas
5765
Tapau rasistu
tralivali
5765
neeeeee. myliu ameriką! nors palaikiau lietuvą:D
stexas
5765
Tai čia nieko, įsivaizduokit kas pas kinus dėjosi kai laimėjo lietuviai prieš juos....
Anonimas
5765
mln*
Anonimas
5765
2.999 :P
|

