#2,3 seip jei istorijos nesimokei tai pagal naciu plana visi butume zydu likimu iseje tiek slavai tiek baltai tad lievas bejeris o vienodi
Witch one is worse? - Pasauliui nėra nieko blogiau už nacistus, bet kai kam nėra nieko blogiau už SSRS
vilius8677
5128
Anonimas
5270
LENGVESNIO KLAUSIMO nebuvo galima sugalvoti ,tai aisku ,kad naciai geresni ,nes jie kovojo pries Suskius sovietus...
Anonimas
5270
abu blogi, bet man gal naciai geriau, nes mažiau blogo mano giminaičiams padarė, o dėl stalino sukelto bado ukrainoje ten neturiu visiškai jokių giminių
Anonimas
5270
Which*, genijau.
|

