#14 va va grynai pritariu
Gyvenimas - Kalėjimas iki gyvos galvos
Anonimas
5185
OoS
5789
#13 #14 Gal jūs abu pasikarkit? Daugiau darbo vietų bus...
robokopopatron
5789
#13 Svarbu ne kiek gyvensi, o kaip :)
Anonimas
5799
#13 va va ir as taip sakau. Suprantu anksciau kai zmones tikejo visokiais dievais pomirtiniais gyvenimai ir pns nesamonem, laike save dievo tarnais ar dar kuo tikejo stebuklais etc tai tikslas kaip ir buvo gyvent o dabar?gimei pazaidei palankei mokykla darbas darbas darbas darbas siektiek malonumo darbas darbas...ir galiausiai visu pamirstas nudvesi. Na bet tokia jau zmogaus samone, padaryta kad apie tai negalvotum kad gyvenimas kaip susikta pasakele grazus atrodytu nors visai taip nera
Anonimas
5802
#6 kox pointas ji gyvent, vis tiek galop dvesi...
Skotty
5804
#3 Bet senas kaip nežinau kas. Gal jau žmonės, sekam kas čia darosi ir nesikartokim???
Anonimas
5804
It's funny because a sad girl made this :D
Anonimas
5804
demotyvatorius turbut emo :D
Anonimas
5804
#5 eik šikt :D
Anonimas
5804
kazkokie depresuxos kuria jobanus demo, tokius kaip sitas
Anonimas
5804
Netiesa :)
Anonimas
5804
Gyvenimas sudas tiems gurie nemoka gyvent :)
Anonimas
5804
Tiesa, gyvenimas - sudas :)
Anonimas
5804
absurdas.
Spameris
5804
#2 Daune tu, čia ne prikolų tinklapis, o demotyvacija.lt, mynk iš čia.
Anonimas
5804
Kame prikolas?
Apsiverkit
5805
Jei pats save jame ikalini.
|

