Pergalė? - Ne, negirdėjom

2011.11.18 Anonimas
  • 24
20
zalgiris,pralose, kaip, visada, d







Nuotraukos nėra
Anonimas 5196    
#19 Kentux tu mldc, respect.
Kentux 5330    
#1 Visiškai nepritariu. Rytas mldc.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
mane paimtu tai taure eurolygos paimciau tik apsauga reiks nuviliot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5333    
Prie ko čia romanovas ?:) komanda turi sudėti, tegu tik losia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
kol supistas romanovas bus zalgirio saviininkas tol zalgiris vis smuks idugna :D
SeToNaSS 5335    
Na visi Kauniečiai jau pritarėt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
#1 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
1# Pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
#1 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5335    
Kam gerbt ta krepsini kai jie nk nelaimi ;d dejau as ant jo jau senai, sitos demo tikrai juokingos, kiek lt ant atributiku vasara buvo isleista, taipogi rinktine nk neparode gero...Taip ir galvojau kad ateis si diena, bet ne taip greitai ;D
DeivuxxX 5336    
C-C-C-C-OMBO BREAKER!!!
Dėjau ant krepšinio, tai man juokinga, o #1 eik verkt kitur.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
#7 Pritariu
#1 Nepritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
#1 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
#1 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
#1 Pritariu.





p.s prateskit.
Liveordie 5336    
#1 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
#1 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
vsio demotyvacijos adminai uzsipiskit negyvai, jau antra demotyvacija kurioje varoma ant Zalgirio, as ateinu i si puslapi ieskoti juokingu paveiksleliu su juokingom antrastem, o ne fanu kurstyma. Siunciu nx sita puslapi ir jo adminus
Grįžti į viršų