Planas - Futbole jis yra svarbiausias

2010.06.18 pawelek
  • 823
128
planas,futbolas,futbolo, planas,lietuva







Nuotraukos nėra
Anonimas 3781    
Ispanu planas vietoj prancuzu, ir gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5094    
XYN :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
turku geriausia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
ispanai vietoj turku ir viskas labai teisinga gaunas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
Xui
pawelek 5297    
f
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
russian 12zaideju px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Ir NX VISADA ant lietuviu stumia!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
Rusu planas nieko, bet aikstej buna 11 zaideju, ne 12..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Stepai, ne XYU o CHUI, pažink rusiškas raides ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
senas sitas, flinte pries kokius 2 metus maciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
taigi yra tas turkish plan
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
orginale buvo ne turku planas tas, o orginali salis puikiai atitiko, nes beziurint ju varzybas, butent visi prie teisejo buvo. (deja pacios salies nepamenu :D)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Pamiršo čia patį geriausią Turkish plan xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
blemba, net ašarą išspaudžiau :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#105 nepstebejau ;D cia tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Truputi persudyta, bet taip skaniai išryškintas žaidimo stilius, brazilai tai iki ašarų prajuokino X"D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Prajuokino :D Anglai tik per Rooney lošia, o Italai penalčius mušą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
#93 apie futbola demo, tai tie apie krepsini sneka. Demotyvuojat jus mane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
pz geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Rusų tai komentare užrašyta Xyu ;D Manau kas mokat rusų kalbą suprasit
GeeGee 5792    
vokiskas man patiko, prikolas 297km/h
Nuotraukos nėra
Domi 5795    
Gali but, bet vis vien geras. Brazilu man patiko, prancuzu ir turku
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
cia net ne originalus paveiksliukas, originaliam tai ispanija ar panasiai vietoj lietuvos, nes kazkada kazkokia futbolo komanda neatejo i zaidima, todel kazkas sugalvojo kad jie namie liko ir televizija ziurejo.
Nuotraukos nėra
Domi 5796    
Ziauriai patiko :D
Kira 5801    
Vokeciu geriausias su 297km/h ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
geriausias :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
we are the best!!! T
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
LT best ;D
SoniC 5816    
Lietuvių geriausias xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
Jei lietuviai jo neturi- reiskia jis ne pats svarbiausias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Smagus. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
baba, prinink 1989 metus, kai zalgirio zaidejai (kaip 1993 metais paaiskejo, jie buvo patys geriausi europoje ir su vienu geriausiu pasaulio zaideju A.Saboniu) nugalejome csk, veliau laimejome eurolyga... Jiems niekas nemokejo dideliu algu, gaudavo tiktai isgrt ir tai gerimo daznai pritrukdavo... Ir be to, lietuvos futbolo rinktine, apie 1930 metus yra nugalejusi argentinos, prancuzijos, italijos ir brazilijos rinktines... O dabar mes nieko nelaimim, nes i futbolo sporta yra per mazai isvastojama (ne apie algas sneku).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Prancūzų kiečiausias xD Sh1t, they forgot the goal...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Lietuvei gerai zaistu fule jei atliginimai butu ne 200lt,nes valstybe nefinansuoja i fule, uz centu nepsimoka net stenktis, jei gautu normalius lt tai jie gerai lostu ir butu del ko stenktis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Pokštas su italiukais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#87 Grįžk į Rusiją, jei tau Lietuvos planas ne geriausias, tu ne lietuvis
Wilce 5835    
Pas lietuvius planas yra bet jis labai nepastovus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Rusų geriausias, rusų, rusų ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
RUSSU PLANAX " XY*" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Lietuvos vistiek geriausias.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Prancūzų geriausias planas. [aišku tik po lietuvių] dasivaryt iki vartų ir taikytis kur nors aplink vartus :D. nu jo ten puse komandos vieni ant kitų pikti, tai iš pykčio nesąmones daro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#79 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
lietuviu planas vistiek kieciausias :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Anglu panasus i vakaryksti vokieciu ivarti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
geras ;D
graffitis 5840    
ne, geriau galejo parasyt po lietuva: lietuviai nemusa ivarcio del to, nes zino, kad po jo kamuolys atitieks varzovams :D
(50-100)
Grįžti į viršų