Ar aš vienas - Nematau skirtumo tarp jų?

2013.08.25 AlausPakelis
  • 13
19
cola,pepsi,gerimai,skirtumas






Nuotraukos nėra
Anonimas 4664    
nejaucia skirtumo, nes neturi skonio receptoriu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4676    
nusipirk skardine coca colos ir pepsi ir gerk viena guksni vieno, kita kito ir suprasi, kad skirtumas tikrai yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 4679    
cola putoja labiau ir nuo jos burna isdziuna bet vistiek uz pepsi geriau
Nuotraukos nėra
ReBorN 4680    
Man tai asmeniškai dafenia, kurį iš jų naudoti prie brendžio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4682    
pepsi nenuima rudziu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4683    
Ko jūs stumiat ant žmogaus iš karto? Gal žmogus dažnai negeria ir nejaučia to skirtumo. Man ir asmeniškai skoniai panašūs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4683    
Is pirmo karto skirtumo nepajauciau, bet daugiau pagerus tai Kola labiau gaivesne,o Pepsis kartesnis. Todel ir geriu Pepsi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4683    
aisku nematau skirtumo, nuodai ir tiek.
coliuke_ 4684    
Deja, sutinku su dauguma. ;D Tik tu vienas nejauti skirtumo. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4684    
TAIP TU VIENAS LOPE
Nuotraukos nėra
Anonimas 4684    
#7 koki cia suda mali
Nuotraukos nėra
Anonimas 4684    
tu vienas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4684    
Tokio šlamšto negeriu,tai negaliu pasakyt,kuris skanesnis. Ir iš vis nemaniau,kad juos kažkas geria o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 4684    
Coca cola gaivesne ir daugiu putoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 4684    
lavink skoni nevykeli, o dar geriau nustok gerti sita slamsta
Nuotraukos nėra
Anonimas 4684    
Deja tu vienas...
Catenas 4684    
Sprite...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4684    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 4684    
taip tu vienas...
Grįžti į viršų