nejaucia skirtumo, nes neturi skonio receptoriu :D
Ar aš vienas - Nematau skirtumo tarp jų?
Anonimas
4664
Anonimas
4676
nusipirk skardine coca colos ir pepsi ir gerk viena guksni vieno, kita kito ir suprasi, kad skirtumas tikrai yra
Anonimas
4679
cola putoja labiau ir nuo jos burna isdziuna bet vistiek uz pepsi geriau
ReBorN
4680
Man tai asmeniškai dafenia, kurį iš jų naudoti prie brendžio.
Anonimas
4682
pepsi nenuima rudziu.
Anonimas
4683
Ko jūs stumiat ant žmogaus iš karto? Gal žmogus dažnai negeria ir nejaučia to skirtumo. Man ir asmeniškai skoniai panašūs.
Anonimas
4683
Is pirmo karto skirtumo nepajauciau, bet daugiau pagerus tai Kola labiau gaivesne,o Pepsis kartesnis. Todel ir geriu Pepsi.
Anonimas
4683
aisku nematau skirtumo, nuodai ir tiek.
coliuke_
4684
Deja, sutinku su dauguma. ;D Tik tu vienas nejauti skirtumo. ;D
Anonimas
4684
TAIP TU VIENAS LOPE
Anonimas
4684
#7 koki cia suda mali
Anonimas
4684
tu vienas
Anonimas
4684
Tokio šlamšto negeriu,tai negaliu pasakyt,kuris skanesnis. Ir iš vis nemaniau,kad juos kažkas geria o.O
Anonimas
4684
Coca cola gaivesne ir daugiu putoja
Anonimas
4684
lavink skoni nevykeli, o dar geriau nustok gerti sita slamsta
Anonimas
4684
Deja tu vienas...
Catenas
4684
Sprite...
Anonimas
4684
taip
Anonimas
4684
taip tu vienas...
|

