Apkabink mane - ...kai siaubingai pyksiu, ar be reikalo pavydėsiu

2011.03.22 ymy
  • 761
17
apkabinimas,siaubingai,pykti,be, reikalo,reikalas,pavydeti,pora







Nuotraukos nėra
Anonimas 5195    
#10 Tau turbūt protas biski pasimaišė :D
Eglut5 5554    
kaip miela..:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#10 Ramune baltaja, uzbure laime man ir nesugris jinai jau amzinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
#10 pritariu
Tarantino 5573    
-> Ramune, žinai kas yra demotyvaciją? Eik na..mo ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
Ramune, +100.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
#10 vat taip ir išsivysto ginefobija. Gaila man jų, užjaust belieka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
uzpisat jus mazvaikiai nelaimingi blet.,, apie antra gala sneka o p*st negauna..! prasigere ultojai nelaimingi.., lyskit is urvu .., iseikit y lauka bent kartais.., gana stalkerius visokius zaist gejai nelaimingi. o gal panu bijot? nenustebciau... gyvenime panos matosi neliete.., nutuke kokie apzele akiniuociai sedi.., ant viso pasaulio pikti kad tevai per paklode dare.., ir varo ant graziu dalyku.., eikit issipesiokit plaukus tarp antakiu.., ai px vistiek nepades.., APGAILETINI..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Duxaj emo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
eiline emo demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
kaaaaaaaaaaip miela tuoj apsiverksiu aww awwww omg
-_______-
povilasq 5575    
Cry me a river...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
cry emo cry
puukis4 5575    
#2 laimingas gal tu būsi , o ne normali panelė .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Jau rimtai dapisot su ta meile...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
duosiu paciulpt ir apsiraminsi...
Punceka 5576    
„awwwwwwwwww“
Grįžti į viršų