Panevezyje ramu. Baigiau.
Nebejuokinga
Anonimas
5533
minami
5533
jiem zjbs :D
Anonimas
5534
#11 jis sake facebook komentatoriai... ;)
Anonimas
5534
Kursenuose pilna sniego ;D
Anonimas
5534
Viduklėje pustė kone ;D
Anonimas
5534
#8 tarp ju ir tu, nes pats komentara palikai :D
Anonimas
5534
Panevėžyje nesnigo : )
Anonimas
5534
pasaulio pabaiga
Anonimas
5534
facebook komentatoriai dydziausi lochai!
Anonimas
5534
Snigo Šiaurėje, Vakaruose. :(
Teenagor
5534
taip, išties..
Anonimas
5534
Siaurinej lietuvoj
Anonimas
5534
Kuriam mieste snigo? Nes pas mane tai ne. :)
Anonimas
5534
#1 #2 LOL
zilwis777
5534
#1 Miegančioji gražuolė :D
zvp
5534
Džiaugiuosi, kad visą šį vaizdą pramiegojau ;))
|

