mačiau šitą aš niesčia bumtt ;D
Panos! - Nedarykit tokių staigmenų savo vaikinams
Anonimas
5133
Anonimas
5678
#32 Dabar suprantu kodėl sakai "gąsdinau". Jis arba mirė iš šoko, arba paliko tave.
Anonimas
5678
as ir taip gasdinau:D
Anonimas
5678
:D
micalota
5704
geras cia gaila man to vaikinuko xD gerai surežisuota :D
Anonimas
5705
uzjauciu varksas ciuvelis infarkta gavo :D
Zojukas
5706
Žiauriai čia su tuo vaikinu:D
Anonimas
5706
:D
luksas
5709
#8 eik pjaustikis venu
rCk
5709
;D
Anonimas
5710
#9 grauzk byrka asile tu krw
Anonimas
5710
#9 nepagailejo sau komplimentu ;D
Anonimas
5710
Kas yra?Ko cia parinates jus? :D prikolas ;D
Anonimas
5710
#9 ant saves kai uzkrove :D
Rocknroll
5710
#8 Simas #8 Pilnai pritariu
Anonimas
5710
uoj nereikia taip daryti, uoj nereikia ;D
Anonimas
5710
galejo geriau suvaidinti. ;D
Anonimas
5710
Kai gerumo
Anonimas
5711
FAKE AND GAY
Baudziauninkas
5711
kazi kokia buto mergos reakcija, jei as jai pasakyciau, kad laukiuos.
dofkiuxas
5711
pz cia tj prikols :D
demotyvatorius2
5711
matos kur lietuviiu darbas ;D
Anonimas
5711
Bernas tai nevaidino...Pana tik vaidino. Bet kai lūžaukia jis nugriuvo xD
Anonimas
5711
Tavo sujobinta mama.
Anonimas
5711
#9 Tu sujobintas nevykeli kas prašė tavęs šitą žiet?
Anonimas
5711
Surezisuota xujovina,blogas aktoriu darbas + sudina demotyvacija=suknista nuotaika.
Anonimas
5711
Panele grazuole ;] bet pzda bachurui jauciu koma :D
Anonimas
5711
#3 And mister obvious strikes one more time! (happy)
Anonimas
5711
suvaidinta bet pf nice :D
Mille
5711
taigi surežisuota čia viskas. ;D
Anonimas
5711
NUZUDE ZMOGU!!!! :D
Anonimas
5711
Kai kietas :PPPp geraj nugriuvo
|

