Pagalvojo šimtas tūkstančių poilsiautojų :D
Varau prie jūros - noriu pailsėt nuo miesto šurmulio...
Anonimas
4708
lukutis1998
4709
Nu jai durniai mano ,kad jūra ir tai šlykštynė yra vien palangoj tai ...... reik žmonės į juodkalniją važiuot, ten kas kita :)
Anonimas
4710
Un visi dzer alu :D
Firework
4713
Na, bent jau yra jūra :D
Anonimas
4714
#1 čiurkynas matyt
Anonimas
4714
Kodėl blondinių nėra????? Visi juodų plaukų.............
|

