Orų prognozė - O kodėl pas mus tuom užsiima Naglis Šulija...

2010.07.23 vitaminz
  • 72
26
naglis,sulija,oru., prognoze,orai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
tam kad paziureti i merginas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
Kas cia per vaikiskos kalbos,vapse bez svezi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Ir kas čia per mada rašyti "tuom"? taisykit demo, ne "tuom" o "tuo"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#22 TAVO TEVAS GEJUS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Nes jis irgi karštas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
naglis = oru berniukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#24 :D
Nuotraukos nėra
Zefyras007 5814    
Sakoma kad velais vakarais ciklonas ir anticiklonas eina ziuret Naglio Sulijos oru kad zinotu kaip kita diena jiems elgtis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Lietuva negalvoja vien apie vyrus ir moterim reikia akis paganygi lietuvoje egzistuoja lygiateisiskumas :)
Nuotraukos nėra
Jurijus 5815    
#21 Taip, čia Lietuva. Čia visi nori, kad per visas laidas būtų nuogos bobos ir, kad galėtų dročint.
Jurginelis 5816    
Nes cia Lietuva.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Tai gal dėl to, kad Naglis šimtą syk kietesnis už šitas moteras? :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#16 Get a life idiot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Tos mergos reikalingos tik reitingams pakelti, dundukai ir pakelia kurie sveria 100kg
kiki17 5816    
naglis ismano savo darbo todel lb malonu matyti toki zmogu kuris zino ka ir kaip sako, o ne pievom sneka, na rodos negaleciau pasakyti to apie sitas ciucelas kurios nezino kas tai yra ir pliurpia pagal sufleri..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
fail
Nuotraukos nėra
kenguriukas9 5816    
ne per visus kanalus rodo sulija........ per kaikuriuos ir paneles
egoistas 5816    
Naglis- lis, šulija- lija :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Todel kad jis NAGLas :D
Nuotraukos nėra
belekoks123 5816    
Taigi per baltijos televizija rodo orus, kur prognozuoja merginos vien tik su apatiniais ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
nesamone nebuna taip realybej, fotosopas cia yra
p.s. prijauciu vyrams
Modesta771 5816    
# 2, būdavo juk kažkokios ten pupos uogos, žinios ir orai, ar kažkas panašaus, tai ten ir nusirenginėdavo, reikėjo žiūrėt :D
Paulius93 5816    
Todėl ,kad pažiūrėjąs orų prognozę žinotum kokie bus rytoj orai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
o as suvagysiu tuos zuikius :DP
Nuotraukos nėra
jet 5816    
bet juk galima nusaut du zuikius vienu suviu :P
Modesta771 5816    
Todėl, kad orų prognozė yra tam, kad sužinoti orus, o ne pažiūrėti į merginas :)
Grįžti į viršų