Obuolys - Dabar aišku, kodėl tai nuodėmės simbolis

2010.05.10 mama
  • 201
80
obuolys,nuodemes, simbolis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5097    
;D
Fanatikeee 5474    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
iš pradžių pamačiau du besibučiuojančius žmones, po to obuolį, dbr puuutka :D
Cinderella 5809    
na bent jau aš tai matau čia du profiliu pasisukusius nepilnus veidus, kurie bučiuojasi. va pražiotos burnos, nosys, smakrai. kažkaip obuolio nematau.
Nuotraukos nėra
kamile 5811    

Now it's clear why the apple - is a symbol of Sin...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#72 :D
Nuotraukos nėra
876 5814    
cia gerai ;) iskarto gali ir nesuprasti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
bedugne :D
Nuotraukos nėra
kutikuti 5819    
Mano nuotrauka

869590087 truksta meiles :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
geras :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Visi supranta pagal iškrypimo lygį :) Gera reklama būtų :D
Nuotraukos nėra
sasa 5830    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
wa cia tai yra pizda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
va čia geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Patinka ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Gerulis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Obuolys - nes verčiant biblijos tekstus buvo padaryta klaida, nes skambejo panašiai kaip vaisius. Iš tikro tai tiesiog nuodėmės vaisius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
kol daejo kas cia :D pirma mintis kele abejoniu, nes truputi perziauriai cia atrodo viskas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
aš pamaniau tą ką visi, bet paskui supratau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
sunke pagavau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
Kol supratau mintį... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Skyle tai kaip po karo kokio xD pz pradraskyta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
o dieve, o as pamaniau kad ten...... :D ziaurus reikalas, zodziu 70% is cia yra iskrypeliu :D tiesiog matome tai ka norime matyti, ir tiek ziniu :D
candy 5861    
o man aki primena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
o dieve tikrai pritarriu komentarui :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
tikrai zudanciai;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
ispradziu tai pamaciau tai ka turima omeny o ne obuoly tiesa sakant xD
Nuotraukos nėra
Kontrastas 5874    
#51 nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
saurono akis;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Ir sumazintam ir padidintam pirma pamaciau obuoli :) Bet seip paskui supratau kas cia yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
Jei pačios apačios nežiūri, tia kaip ugnikalnis atrodo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
ce tj skyle
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
ZIZDA IR OBUOLIO HIBRIDA,KAS KA MATO ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Blm blm as iskrypelis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
As pamaciau irgi is karto ir tada galvoju gal cia kazkas kita turetu buti ;D paskaiciau komentarus ir supratau kad ir kiti mato to pati ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
aha grynai obolys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
bet kaip skaniai atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
is pradziu pagalvojau , na ne apie obuoly :D poto padidinus supratau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
bleeeed. ir kdl man pirma mintis WTF? bld bld iskrypelis ash...
Robinis 5885    
Man tai cia iskart obuolys pasirode :D a kitu klynus mato :D
indigokid 5885    
iš tikro iš pradžių pamačiau, nu gal nepama2iau tiesiog nesupratau ir pagalvojau kad ten koks nors dangus ;D
Vyncas 5885    
#37 Tai tikriausiai xD
chzarija 5885    
cia ka as viena nematau nieko isskyrus obuoli ???
indigokid 5885    
nusivyliau savimi ;xxx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
As mergina, bet irgi pirma mintis buvo, kad tj... :-D
fucks 5886    
tdl taip ir gaunasi, kad vieni mato, o kiti galvoja ka cia reikia pamatyt :D
fucks 5886    
zmones mato tai ka nori matyt :D
arigeja 5886    
tai kad yra čia tas iškrypimas. Aš paskaičius komentarus tik pradėjau obuolio ieškot nuotraukoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
zmones bet kru iskripima suras ;D
(50-80)
Grįžti į viršų