ŠILUMĄ ĮJUNKIT!!!

2010.10.04 21:22 sliker
  • 11
11
nokia





: nokia


Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#10 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#9 cbb
Nuotraukos nėra
ZeroDivide 5741    
Vaikai, kai už šilumą mokėsit, tada ir rėkaukit, kad įjungtu. Miegu sau po dekiu ir šilta. Langus užsidarykit, mažiau rukyt vaikščiokit ir bus šilta toj chatoj. Šilumą reik jungt, kai lauke minusas pradeda stovėt, geriausia, kad lapkritį įjungtų būtų. Bapkes tėvų patausokit, ateis laikas žinosit, kaip pinigas uždirbamas sunkiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
parašyčiau komentarą, bet ir man rankos iš po pirštinių ir adijalų neišlėnda ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
adminai įjunkit šilumą nuu.. :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
"Nes demotyvacija.lt atsakinga už šildymo sezoną"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
tai blm as tai amzinai miegot einu su STORULE kaldra ir dar 3 dekiais ;D kol isilu ;]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
eina nx man ir :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Man tai namie kozna diena nosis nusala :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
eina nx man tai ne tik rankom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
jo rankom salta :D
Grįžti į viršų