MW ir Underground geriausi. Abu perejau po 3 kartus ir po metu vel noris pereit .
Keliai, - kurių neįmanoma pamiršt
Anonimas
4006
Anonimas
4010
www.youtube.com/watch?v=Q7_9qivK_Ew
Anonimas
4010
riders on the storm
Monikqtea
4011
tikrai kad pats geriausias. oj kiek dienu ir naktu buvo praleista siuose keliuose :D
Anonimas
4011
nfs mw the best, for me:D
Anonimas
4011
Ant windows sukurta apie 19 nfs zaidimo versiju, bet Underground2 islieka geriausias. Bent jau man.
Anonimas
4011
Geriausias nfs (y)
|

