Mano kaimynai - kiekvieną sekmadienį eina į bažnyčią. Tik niekaip nesuprantu kodėl.

2011.05.22 fluptidusas
  • 279
8
kaimynai,keiktis,eiti,baznycia,nesuprasti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5268    
nelaiminga kurva , nu cia kas per zakonas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
xD
Victushka 5515    
#3 Pats tu lievas. xD
Teenagor 5515    
aš irgi.
Ex02r 5516    
iks dė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
lieva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
geeeeruuuuuulis :D
XII 5516    
geras sitas :D
Grįžti į viršų