Mane bandė nužudyti... - Meilė tam, kuriam aš niekas.

2010.07.28 neversaynever
  • 60
12
meile,draugai,nepasitikejimas,stuff,bla







Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
Blem, demotyvacijos ne tokiam šūdui skleist yra. Išvis, lietuviškos demo visiškas gavno.
Turbosraige 5807    
#10 ...Gal tu jau eik is cia su savo Caps Lockais ir "protingomis" kalbomis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
FAK OF VISOS DEBILĖS,KURIANČIOS TOKIAS "DEPRESOVAS" DEMOTYVACIJAS.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
gražu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
wtf? meninis priepuolis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#5 Jo, visiškai pritariu. #3 Blet moteriškų apatinių nematęs, labai abejoju ar tokius nešiotum ;D Ir ar apskritai abejoju ar vyrai nešiotų su kaspinėliu apatinius ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Čiuvas.. Gakta yra toks kaulas, kuris gali būt išsikišęs šiek tiek.
Turbosraige 5809    
#3 Tamsta dar vienas vyrukas gyvenime nemates gyvos moters.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
jai krūties vėžys...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Man tai vyra primena , i triusikus paziurekit
Edgars_ 5809    
Mintis +5
Saule_007 5809    
Patinka. Labai.
Grįžti į viršų