viskas tas pats!!!!!!!!!
O kaip tu - bandai užgniaužti liūdesį?
Anonimas
4882
Anonimas
5236
David Guetta ft Sia-Titanium arba Tony Igy-Astronomia:)
Anonimas
5311
taip ir bandau!!!:))
Anonimas
5359
butent taip.
salaga3
5390
one word: Angerfist
Anonimas
5470
photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/23652_358520543981_131261338981_4667841_7670890_a.jpg
Anonimas
5471
pasivaikščiojimu po mišką, upės krantine, pagroju gitara ar rašau eiles, piešiu, susitinku su draugais, paniurkau katiną ar sėdžiu ant palangės (jei naktis) ir stebiu žvaigždes.. muzika ne visada yra geriausias vaistas, nes dažnai ji tik dar labiau gramzdina į liūdesį. bet čia tik mano nuomonė.
Anonimas
5517
Taip ir bandau .,:D
Anonimas
5520
#36, matyti kad rimtas sportininkas esi jeigu pries sporta cigarete surukai.. :)
Anonimas
5531
#24, pritariu 100% :)
Anonimas
5531
Parukau ( nors siaip pastoviai ir nerukau ) , tada einu boxo kriausia pamust, gera valanda, kai vos pastoviu ant koju, bunu ramus :)
Anonimas
5549
justin bieber
Anonimas
5552
Wau net ir telefonas mano ;D
Anonimas
5584
#30 ;D gerai pasakyta ;D
Anonimas
5606
neliudziu , seip svajoju kaip uzmusiu visus kurie trugdys toliau gyvent
Anonimas
5607
Zvengiu is tu kurie blogiau uz mane ... pvz Demotivacija.lt lankytoju -__-'
Anonimas
5619
#29 mirk tu nedapistas narkomane!!!!
Anonimas
5619
Narkotikais
Anonimas
5621
Sexas :)
Anonimas
5621
As tai nepernesu tokiu emo ale demotyvaciju
Anonimas
5622
#8 lopas tu
Anonimas
5622
as tau rurinu kitas verkiu ir rurinu rurinu pakol geriau pasidaro
Anonimas
5622
Sportu...
Anonimas
5622
nx ta rusiška muzika
Anonimas
5622
Išvedu šunį pasivaikščiot :P
adamkus123
5622
jums geriau nezinoti
Anonimas
5622
Aš tai einu miegoti.. :D tada bent apie nieką galvoti nereikia.
Anonimas
5622
taip pat.mldc kas sukure sia aktualia man demotyvacija
Deimut
5622
Muzika liūdesio tikrai nenumalšinsi. Kaip tik dar labiau liūdėt pradėtum jei lėtą dainą klausytum :D ir šiaip geriau nulėkt su drauagis į kokį tūsą, prasiblaškyt ir išsitaškyt, kad bent kiek užsimirštų kas nutiko .
Anonimas
5622
čia omeny turima, kad įsijungi ausinuką ir ant viso garso, genijai Jūs... :D
Anonimas
5622
#14 Pritariu visu 100% :]]
Anonimas
5622
www.demotyvacija.lt/pumpuokis-kaip-sugebi-1244425.html
Jaded
5622
Tikrai ne rusiško šūdo klausydamas
fabulous
5622
liūdesį užgniaužiu susitikdama su draugais.
katakomba
5622
cia tipo klausimacija? krc idejo paveiksleli su klausimu... nu prikolas
Teenagor
5622
butent taip.
Anonimas
5622
Piesiu,rasineju.
Anonimas
5622
Smaukau... čia nei demotyvacija, nei motyvacija, čia niekas, nesamonė kažkokia.
Anonimas
5622
Kyslotna : DDDDD
Anonimas
5622
Mmmmm.... alus?
povilasq
5622
nu dar pasakykit kad cia ne emotyvacija...
Anonimas
5622
nuo kada Rap muzika yra Kyslotna? :D
Anonimas
5623
noch feat fame CENTR..kislotna muzika i trasa :D
Nerimtas
5623
Same lik you bitch :D
|

