Va ir neatspėjai, nėra nei žalio, nei alaus, nei bilietų i WU-TANG koncertą...
Aš žinau, - kad viso to, tu tikrai norėtum...
Anonimas
5178
Anonimas
5180
supantis kojas neblogai i akmenis nusitarkuotum, o kas ten pirmas tai taip ir nesupratau
Anonimas
5180
5 durnas gal? ten juk conversai :o
Anonimas
5180
braskiu torto nenoriu,bet ''plaukianti lova'' butu nerealu :D
Anonimas
5180
sportbaciu nenoriu nes jie sudai
Anonimas
5180
#1 prajuokinai :D
Anonimas
5180
kas ten pirmam paveiksliuke?
Anonimas
5181
durna dema
melani
5181
iš kur žinai?... iš kur žinai? :D
|

