pochui, viskas bus gerai. - o jeigu nebus - pochui.

2010.12.30 ipuke
  • 573
31
pochui,vistiek,mirsim







Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Nesuprantu, kaip zmones be pochui zodzio anksciau gyveno ;o? Jis nusako tiek daug taip parastai;) ir padeda atsipalaiduot ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
čia gerulis :D
Spameris 5652    
#26 O jiems pohui kad nesiseka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
krc visi automobiliai blizga, naujuteliai =/
Nuotraukos nėra
ciurka 5654    
#26 klysti, dar ir kaip sekas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
tiems kuriems viskas pohui, gyvenime lbai labai nesiseka.. ir jie patys negali suprasti kodėl:)
Nena 5655    
Pohui tik lohui:))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Gal ne i tema, bet kai ft pagauta: Pirmoj opagr autostrados juostoje vazuioja Toyota supra, 06 Charger ir kas ten dar, bl, pontiacas, lexusas, nzn, bet tai Kaai.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
pochui būna tik tuomet kai būna daug problemų ir kas nx siunti, bet tas problemas vistiek anksčiau ar vėliau reiks išspręst. Tada jau ką kitą sakysiu :) kai visa tai savuo37 kitą linkme
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
uzskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#22 priama v ocko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
ir pochui, kad deomtyvacijoje prikimšta šlamšto.
Aime96 5656    
neblogai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
gerrrrraaaaaaaaaaaaasssssssssssssssss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Viskas yra pocxhuj ir nechuj cia maijvytis!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
tikėtina, kad pradėsit stumt ant rusų, tačiau tie kurie suprasit žodžius, tikiu, kad įvertins : www.youtube.com/watch?v=3xJUvDXU9cE antras posmas žoskai į temą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Žymės :D
Nuotraukos nėra
Sharkus 5658    
Teisingai, nes jeigu liksi gyvas tai zjbs, o jei ne tai jau px.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
tai ne ble
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Poxuistai is prigimties :))
Rocknroll 5658    
Krutas poziuris. LIUX !!!
Rocknroll 5658    
KRUTAS POZIURIS LIUX !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
man pochui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
dejau pohui
Torys 5658    
o man pohui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#5 Blexa randa kur reklamas det :D
weeeee 5659    
vat teisingai pofyk tai pofyk nafyk... :D
kiki17 5659    
o man irgi pochui
Nuotraukos nėra
Justeljs 5659    
pohui tik gaidziams ;D
Vai2kas 5659    
viskas bus jam gerai.:)
Grįžti į viršų