Micheal Jackson - Kol buvo gyvas kaltino pedofilija ir t.t. kaip mire tai jau didvyris

2010.10.01 12:48 Anonimas
  • 1
5
micheal, jackson







Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Atsimink visam gyvenimui,bet ka gali apkaltinti pedofilija...mane tave kaimyna.Bet zinai kas svarbiausia?Ar jis buvo kadanors nuteistas uz tai.NE,nes Maiklas nera vaiku tvirkintojas.Jis buvo vienas is geriausiu zmoniu kadanors vaiksciojanciu,ant sios zemes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Visada patiko man MJ visada , patiks : ))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
kaip numire tada pasiklausiau jo daina ir visaj px tokios :D kaipkurios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
aha, man tai jis visada nepatiko, o dabar kai jau numirė tai tiek jo fanų priviso, apgailėtina, čia kaip ir su brazausku :D
anonimas 5746    
tai jau tikrai
Grįžti į viršų