Laukimas - visad atsiperka su kaupu...

2009.10.18 crash
  • 238
10
storules,mcdonald,maistas,laukimas







PonasVladas 5242    
Hehe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Nes yra zmoniu kurie valgyt uzsinori dar anksciau... :"D
Nuotraukos nėra
Im_just_sayin 5883    
Greitas maistas
Jo verta laukti dvi valandas
chzarija 5884    
heh
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
reikia buti pirmam xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6036    
žiauruuu
giedriuxxx 6066    
nu jos tikrai bus pirmos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6076    
Wow, koks tu gudrus/-i, kad pastebėjai.. Nieks daugiau šito nemato..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6089    
Open at 5AM ir lakrodis dešiniam kampe - nettikri
Grįžti į viršų