ten lb ramu, nes takeshhi pily nebegyvena, tai kas gyveno pries 10m. beje mrj nematau ka saugoti, nes vistiek ten telike vos keletas zmonegliu...
|
Anonimas
4774
Anonimas
4778
BE KLAIDU rasyt ISMOKITE !!!!!
Anonimas
5478
botas kure demotyvacija...
Anonimas
5613
Viso ten yra 8 kameros, 4 lauke ir 4 vidui taip ir turetu buti visur nes invalidu pilna netik Marijampoleje
Anonimas
5616
Viena kamera filmuoja pacia kekabine del apsaugos, kita kamera filmuoja turgaus iejima, o trecia stovejimo aikstele. Ka jus cia juokingo matot?
Anonimas
5617
Maaaajjjjjiiiiieeeeemiiiiissss!!!!
Anonimas
5617
pz nesipyzdavikit is musu akcento. aciu
Anonimas
5617
Tomas Tratata tas gaublys yra miesto kamera... o cia tos 3 kebabines...
|

