Marijiempuoliė - Nes tik te kebabai - saugiausi!

2011.02.07 01:27 Darius Radejevas
  • 52
8
marijampole,kebabai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4774    
ten lb ramu, nes takeshhi pily nebegyvena, tai kas gyveno pries 10m. beje mrj nematau ka saugoti, nes vistiek ten telike vos keletas zmonegliu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4778    
BE KLAIDU rasyt ISMOKITE !!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
botas kure demotyvacija...



Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Viso ten yra 8 kameros, 4 lauke ir 4 vidui taip ir turetu buti visur nes invalidu pilna netik Marijampoleje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Viena kamera filmuoja pacia kekabine del apsaugos, kita kamera filmuoja turgaus iejima, o trecia stovejimo aikstele. Ka jus cia juokingo matot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Maaaajjjjjiiiiieeeeemiiiiissss!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
pz nesipyzdavikit is musu akcento. aciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Tomas Tratata tas gaublys yra miesto kamera... o cia tos 3 kebabines...
Grįžti į viršų