I ♥ Fabai

2011.03.07 12:09 opapa
  • 19
14
mano, rajonas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5415    
#6 pritariu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
e, girdejau griaus kauna, statys miesta!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
antri fabai
cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5419    
niuxajte sliapu kavianskije pituxi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Demotyvacijos yra zluges dalykas nes lietuviai suzinojo kad jos yra kuriamos ir pradejo patys jas kurti nors ne velnio nenutuokia kas yra savoka "demotyvacija"
jorkinas 5579    
#2, gali primint, kaunas tai tas kur prie Megos stovi jo ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
#6 respect ;D shliapu niuxajte :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
#6 Mldc ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
Vilnius zjbs ;D, lapatos kaunieciai rasho tik tam kad izheist tipo,nors paciu miestas tik degaline tarp vilniaus ir klaipedos. ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Vilnius kaimas? atsibusk biski vaikeli ...
228 5591    
#3 respect )) Vilnius ZJBS :D ir wisi jo rajonai zjbs :D kiekwienas myli sawo.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
#2 branguti, man tada idomu is kokio tvarto tu islindai jeigu tau vilnius kaimas.
Balionelis 5591    
na a6 žinojau kad vilnius kaimas. Bet kad ant tiek :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
lusnynas
Grįžti į viršų