Kaunas - būtent čia jis tikrai suprastų kas yra demotyvacija

2010.06.03 DjD
  • 70
16
lrytas,kaunas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
jei butu kaune tas masiniukas jau jo neberastu tikrai arba velevelias nuimtu ir numerius prastumtu
Pasilik 5858    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
šitą mašiniuką mačiau Vilniuj kelis kart, smaguolis toks ((:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
is nuotrauku bispridelius darot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
#11 ne,nemokam, o DwD vapšie atsilupęs lchų lochas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Kiekvienas turi SAVO nuomonę. O mes nemokam būti tolerantiški..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
oj bl kaunas vilnius le le le... vilnius neveltui sostine... o kaunas atlieka....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Bet kietas :D Kaune zmogus gautu gera demotyvacijos doze :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#4 Prie pc toliau uzsiduxines sedetum o ne demotyvuotum :)) niuxaite sliapu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
joptvaimat nu neimkit jus tu fotkiu is www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#4 ale ziuriu laido riteriux! ;-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#1 Tu pirma įsigilink, o paskui sakyk, kad čia nesąmonė. Kaip nervina tokie kaip tu, kurie nieko nesupranta ir nuvertina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
kaunas - būtent čia jis tikrai suprastų...

ir vilniuje tokį demotyvuočiau su plyta į galinį stiklą... o ir numerių nerastų jis po to..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
manau, kad norėta pasakyt, jog automobilio savininkas Kaune būtų demotyvuotas kaip reikiant.
OoS 5866    
Čia turėtų demotyvuot kauniečius?
Nesikeik 5866    
Kaunas už L.Rytą? Nesąmonė...
Grįžti į viršų