#8 kaip gali but bent puse ? :D jei tik 2 merginu komentarai tera :D ir vienas is ju isvis nieko nepasako :D
Ištikimybė - visada turi ribas
Anonimas
5148
Anonimas
5148
Krw as tuoi tave paskersiu...#41
Anonimas
5226
#43 nes durna esi seip jokiu gyvuneliu negali skriausti
Anonimas
5547
cia spardantiems ir skerdziantiems kates - jus pacius iskerst nx reikia! kad jums kate kada nagus i kiausus suleistu gaidziai!
Anonimas
5548
Cia ne kates kaltos o tas seimininkas nahui del loterijos
skiRone077
5603
Visas kates galeciau isspardyt ir isdauzyt! Taciau suns net paliest nesugebeciau..
Anonimas
5620
Gal kas nors žinot kokia čia daina?
Anonimas
5654
skerst nx tas kates reik!
Anonimas
5705
#38 Aš tau pilnai pritariu
gerdytia
5708
patiko!
Anonimas
5714
#20 Žinai būtų gerai jei tave kas nužudytu..
Anonimas
5724
kodel gi suniukas negryzo namo? gal seimininkas nebutu ziaurus ir pasiliktu susidraugautu su kate... bet dabar jjis rado nauja galbut geriausia ir net geresni drauga... :)
Anonimas
5724
Labai liūdnas video... :(
Anonimas
5727
kietas suniukas :D
Anonimas
5732
ziauriai geras video... zmoniu tarpe labai daznai taip nutinka :(
Anonimas
5733
Fainai ;D Tik gaila man to suniuko pabaigoj buvo prie lango ;[
Anonimas
5733
Video - geras, demo- meslas
Anonimas
5733
Katė yra storas padaras
BlackCat
5735
SUPER!
Anonimas
5735
Katė... Reikėjo padaryti demotivacija - Kai turi vilties - Ją sugadina katė. : (( : DD
Anonimas
5736
Patiko
kamilute
5736
Gera demotyvacija ;)
Anonimas
5736
net apsiverkiau, tikrai geras
Anonimas
5737
Super video.
Anonimas
5737
sudas ne demotyvacija, bet video tikrai geras.
Anonimas
5737
zjbs, LOTO reklama.
Anonimas
5737
Tikrai neralus :)
Anonimas
5737
;D
Anonimas
5737
Tai reiskia zudykyt nx kates krw
Anonimas
5737
Gal zinot tos dainos pavadinima????
AnimeShifter
5737
D':
Anonimas
5737
Nelaimejo zmogus milijono. so sad :(
Anonimas
5737
Labai gražus video. O tam valkatai tai gyvenimas ;D
Anonimas
5737
Sugraudino...
Anonimas
5737
šaunuolis! Super demotyvacija!
Anonimas
5737
cia demotyvuoja niekada vilties neprarast.
Anonimas
5737
#10 Nu nu.. apie bobas tu biški ramiau:D
Anonimas
5737
labai grazu
Anonimas
5737
#8 tokios jau tos bobos, bent jau didzioji dauguma - blondinkos :D
Anonimas
5737
Daugiau jom nieko ir nereikia :D
Anonimas
5737
Bent jau facebooko komentarus paskaičius tai matos, kad pusė bent jau merginų ryškiai nesuprato šitos demo esmės.. svarbu pamatė kačiuką ir šuniuką:D
Anonimas
5737
humm
Anonimas
5737
:(
Anonimas
5737
Net nepaliete sirdies :/
Anonimas
5737
;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Anonimas
5737
fucked up cat
Anonimas
5737
so sad..
Kotrynak
5737
:)
|

