Draugas - Ir taip visada

2011.04.17 Laurynas Lavre
  • 618
16
draugas,visada,bum,lol




©



Nuotraukos nėra
Anonimas 5394    
Tai jau taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
Bet pze, kaip nesmagu buna kaip neprisimeni. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
bl gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
#10 wtf? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
#8,o tu turbūt esi užmiršęs tokį žodį kaip juokavimas ar linksmybė,ponas ne IDIOTE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
- cuz im alone and i has dyck.
zilwis777 5547    
Arba kanors pasakoji,pasakoji o jis/ji atsisuka:
-Ką?
Ir tada būna facepalm;as.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
tipiskai apibudinti du idiotai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
:D:D:D
Nuotraukos nėra
dit 5547    
tai geriausia,kai į akys gali sakyti ir pasijuokti
Teenagor 5547    
nu jo būna :P..
1001
Monakiux 5547    
;D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
o po to nepamenu dar vienas zvengo priepuolis buna :D
TopaZ 5547    
xD
Nuotraukos nėra
w810itiperis 5547    
Kiekviena diena man taip yra ;D
Grįžti į viršų