Jis patikėjo žmonėmis... - ir liko be kiaušinių...

2010.10.19 kestux
  • 204
19
patiketi, zmonemis,pasitiketi, zmonemis,likti, be, kiausiniu,iskastruotas,kastra







Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Taip jau buna ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
:D mano kaciukui tai irgi buvo :D
Mari11 5667    
Šokas visam gyvenimui... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Sakot sadizmas? Sadizmas yra kai katinas nori p*stis ir negali arba kai katinams leidžiama neribotai daugintis ir taip didinamas vargšų benamių skaičius. Labiau išsivysčiusiose šalyse kačių ir šunų kastravimas yra savaime suprantamas dalykas, toks pat kaip ir skiepai nuo pasiutligės.
micalota 5707    
Gera demo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Durneliai, bernai iskart isterikuoti del kiausu pradeda. Gyvunai to nedaro del malonumo jiem svarbu paskleisti genus, pasidauginti. Kadangi katems miestuose yra salygos isgyventi, ju labai prisidaugina. Jau geriau 100 kaciu iskastruotu, sociu, siltai gyvenanciu, mylimu negu 2000 su kiausais/gimdom, kankinamu iskrypeliu gatvese, badaujanciu ir susalusiu.
erikaslt 5729    
niekada nepasitikėk žmonėmis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
va cia yra demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
slykstu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
kai roza :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
man tai sita juokinga demotivacija. pz gera. bent jau ne mergu paugliu verkslenimai :D PATINKA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Jau tokio žiaurumo demotyvacija, nu na.
Nuotraukos nėra
Kaori 5731    
varkselis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
hahahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
TRUE xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
visiska nesamone.
RYBA 5731    
kastratas :D
Grįžti į viršų