Jo, jis ne kūrėjas, nes ne geltonam fone laidas...
Kodėl aš - apie tai nepagalvojau?
Anonimas
1982
Anonimas
5346
#14 Nusišnekėjai, tu nekūrėjas :)
Anonimas
5558
Tuoj pasidarysiu :)
EvilRiesutas
5563
nes durnai atrodo? :D
Anonimas
5564
labai geras dalykas
Anonimas
5566
Čia jei ką, jeigu nešiojama kompa nori atjunkt ir nusinšt, tai, kad laidai nepasimestų.
Anonimas
5566
nesuveiktų toks dalykas šiaip
Anonimas
5566
kaip cia jus nemokat gi nueini i kanceliarines prekes ten situ spaustuku kiek nori visokiu rusiu po 10ct-2lt ir tinka viskas cia liuks esu kurejas sitos demo:)
Anonimas
5566
Suprasti taip kad labai nervina ieskoti tu laidu ant stalo.. o dazniausiai nukritusiu kur nors ant grindu ar po stalu..
Anonimas
5566
kaip suprast ?
Anonimas
5566
Vinim užkalk. Kaip pas mane. :D:D
Anonimas
5566
Aš nesuprantu, paaiškinkit kame esmė?
povilasq
5566
nes smegeneles perlygios...
Anonimas
5566
db tj jau tikrai visi pagalvos :D
Anonimas
5566
sudas. per storas stalas :((((((((((((((
Anonimas
5566
Ačiū už idėją. :D
Anonimas
5566
genijus tai sugalvojo...
Spunkyz
5566
niiice ;D
Anonimas
5566
as nelabai supratau. cia tipo kad laidai nepasimestu ar kas??
Anonimas
5566
Nu naaa... Realiai kodėl aš nepagalvojau apie tai? :D
-NarkomanaS-
5567
BLT Aciu GERA IDEJA PANAUDOSIU :D
|

