VIENA RAIDE - Ir del juoko nebegali skaityti toliau

2010.10.10 DoMyS
  • 187
18
klaida,sidras,kriausiu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5439    
uuuuuuu,kiausiai,gal pabandyt? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
#14 Šiaip tai visų pirmA, kai taisai kitus, bent jau pats klaidų nepridaryk... Atsirado mat lietuvis.
Nuotraukos nėra
DoMyS 5733    
nu tai butent kad kriausiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Kriausiu
Nuotraukos nėra
DoMyS 5735    
#14 koks zodis tada kiausiniu? ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
visų pirmą , ne viena raidė, o vienas žodis ,
visų antra išmok lietuvių kalbą , vaikyti.
ne viena "raide: , o raidĖ"
ir ne "del" , o "dĖl"
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
Va ce tai juokinga ...... sad
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
o cia tai geras juokas gerai paime
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
#10 nu ar tu durnas? :D gerai pasake kad RAIDE :) jos nebuvimas padare itaka visam zodziui ir nematau reikalo kabinetis :) o siaip komiska situacija:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Siaip ne raide, o zodis vienas. Ir jomajo, su tokiom demotyvacijom, tai irgi... Nei juokinga, nei idomu, nei parasytas sakinys teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
viena demotivacija ir tu nebenori ju toliau ziuret...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
oho,kaip juokinga. mirstu is juoko. ha ha ha.
gretagreat28 5738    
(puke) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Nu blę :D
Nuotraukos nėra
DoMyS 5738    
kokiu dvieju ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Durns, kaip juokinga. Hahaha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
o Dieve, kaip juokinga ; DDD
Spameris 5739    
Aik tu nx! :D
Grįžti į viršų