#18 Nesijuok man irgi idomu :D
90% problemų su kompiuteriu - Sėdi prieš monitorių
Anonimas
5397
AlusDraugas
5577
#17 Dar vienas atsirado :D
Anonimas
5580
kaip tas zaidimas vadinasi?
puukis4
5580
#2 čia tipo nesantaika ? :D Kad nardo #1 .
MindziuX
5581
Žmonių problema, kad jie apsiima tvarkyt, ko neišmano ir dar labiau suvaro reikalą. Man irgi taip buvo, bet bent jau pasimokiau iš klaidų ir dabar daugmaž jei kas sugestų pasitaisyčiau xD
Anonimas
5581
Va va va va, dėl visokių nevykėlių kurie nežino kaip naudotis aparatų ir turi taisyti tuos aparatus arba mokinti kaip naudotis.. Norėčiau, kad atsirastų kokie privalomi apmokomieji kursai - "KAIP NAUDOTIS KOMPIUTERIU" ir gyvenimas pataptų gražesnis.
Tipo
5581
Gryna teisybė :) +1 :D
povilasq
5581
BUVO
Anonimas
5581
...sėdi ir geimina tą žaidimą kurį aš vaikystėj labai mėgdavau XD
Mr.Gulbius
5581
Tai jau tikrai :D
Anonimas
5581
tokios problemos sprendimo budas, keisti tarpine tarp monitoriaus ir kedes
Anonimas
5581
Kas nesuprato.. tai.. Neveikia žaidimas, tai reiškia jog problema ne su žaidimu, o su tavim.. :D
Anonimas
5581
#6 monitoriuje xD
Anonimas
5581
Tai kur mums sedeti uz monitoriio? :D
Anonimas
5581
Wtf,
Anonimas
5581
sventa teisybe
Anonimas
5581
nesupratau
Gine
5581
Kristal niurkt niurkt. Demo nebloga.
kristal
5581
+
|

