Gyvenkit vieni, ir visur bus žalia zona.
Fengšui - Pagal kompiuterastus
kamstelis
4611
Anonimas
4611
Jėzau, kokie nepatyrę... Čia kad tampyt būtų saugu :D
Anonimas
4611
#3 deja, programuotojas ir patyręs, bet tokių bajerių dar nematęs
Anonimas
4612
literally salia duru raudonoj zonoj pas mane. fapinu kiek noriu kada noriu
Anonimas
4612
Nu suprantai, kai pornūškę žiūri, kad neužtiktų tampant tai sužymėta kur saugu kur ne
Anonimas
4612
Galit paaiskint ?
Anonimas
4612
#2 Ne kompiuterastas - nesuprasi.
Anonimas
4612
mano tai pavojuj, dėl ko čia taip?
Emma11956
4613
Mano kompas stovi ,,beveik nėra pavojaus'' zonoje :D
|

