rasoma kokea
Norėjau kokią valandą
Anonimas
4749
Anonimas
4752
o k.rw koks susireiksminimas :D tik pamanykit,vienu asilu(-e) maziau :D
Anonimas
4753
nu blem, jei nori - nusiperki, vapse kur cia normali demo bera sitam puslapy, kazkokie mazvaikiai jas patvirtina bitik butu. tikriausiai teks daugiau cia nebesliankyt...
Anonimas
4753
Cia is vis tokios sudinos demo but neturejo
Anonimas
4753
Turėjo būti "norejeu koke valanda"
Anonimas
4753
kaip tokia nesamone patvirtina?
|

