visiskai nieko nesupranti apie muzika. total 0
|
Anonimas
5443
Anonimas
5698
man tai nepatinka. Nekenčiu jo balso. ;x (čiūju jo fanės dabar pradės ant manes varyt , nors tik pasakiua savo nuomone...)
Anonimas
5700
Netaip parasyta, turi bu : si mergina arti tobulybes
Anonimas
5700
Ir tikrai nėra čia šudas... Iš vis visos Bruno Mars dainos arti tobulybės.. :))
L0st
5700
sudas ne daina
EvaldasV
5701
nors tai nieko nedemotyvuoja, bet taip - beveik tobula daina :)
|

