kai demotyvavo cia
Ausinukai - vienas geriausių žmonijos išradimų.
Anonimas
4750
Anonimas
4751
#1 Pritariu. :)
Anonimas
4752
Prajuokino demo :D .
wiruzzz
4752
Tai aišku, kad sukūrė mp3,mp4,telefonus,pc... su kuriais galėtume klausytis muzikos PER ausinukus tai px, svarbu sukūrė ausinukus su kuriais nieko nepadarytume be ankščiau išvardintų prietaisų (išradimų)... krč... (nesupykit jei kam nuskambėjo labai "šiurkščiai")
|

