Tik tada kai netenki - Supranti koks jis tau brangus...

2010.08.16 20:22 myoko
  • 20
10
meile,ilgesys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
O dieve tu mano, kaip ziauriai ir ne viena karta sita buvau pajutes :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
eikit, jus neismaneliai, cia gi foto tokia kaip isskrendant anapus! Durniai kokie...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
nu manau kad cia kai brangus zmogus isskrenda tada supranti kaip istikruju ji mylejai
GeeGee 5793    
pričiom meilė ir liektuvas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
ten #3 buvo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
cistai pavarei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
#3 mldc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Nu, jo. Lėktuvas tikrai brangus :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
sita fraze demotyvacijoi jau N kartu buvo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
boring, vel sudinas demo apie meile. KIEK GALIMA LITTLE TEENAGERS?!!
Grįžti į viršų