Labiausiai patiko tai USB
Kvaila mintis - gali tapti gera idėja.
Anonimas
4921
Anonimas
5399
#9 Gal paveluotai, bet pasaktysiu, kad su tuo 1 variantu nerekomenduojama jungti daugiau negu 2, nes pradeda smarkokai kaisti ir gali uzsidegti.
Anonimas
5567
Šiaip USB lizdas veiks (pajunk kiek nori), bet pajungus daugiau prietaisų gali pradėt trūkt energijos, dėl ko kai kurie prietaisiai neveiks arba veiks ne pilnu pajėgumu :) Nes vienas usb lizdas duoda tik 5v (pataisykit, jeigu suklydau), todėl kišant daugiau usb prietaisų, visiem turės užtekt tų 5V :)
Anonimas
5573
nieko neina sumastyt ;0
Anonimas
5573
Tapke, ee batonas... ;0
AlusDraugas
5574
Paskutinis the best :)
edgarito
5574
Like TeaBag :D
Anonimas
5574
infinite usb nebuna, be papildomo energijos saltinio galima prijungti 4usb i viena lizda, su papildomu energijos saltiniu galima 147(turbut)
Anonimas
5574
Neblogai :D
Anonimas
5574
funnyjunk.com lol
Mr.Gulbius
5574
Genialu sakyčiau :D
|

