Turiu ta grazesni telefone ;D
Idėjos - Mes jų nevagiame,"nekopijuojame". Mes jas tobuliname.
Anonimas
5613
Anonimas
5640
Hey, zmones! Ta sirdele gi pas G-Dragon buvo! Tik, zinoma, daug kokybiskesne ir nerealesne ;D
Anonimas
5660
Ką tu čia svaigsti nabagas? Pats supranti ką parašai?
povilasq
5660
o tu katik 1 sugadinai...
Jaded
5660
Arba sugadinat
muttis
5660
*nevagiame...
GaBe987
5660
booooooooooooring.
|

