#2 gal tu nebenardyk? jau ne pirmoj tokioj demotyvacijoj tave matau :) čia ne apie finansinę padėtį, ar ten tavo tuos alkoholius ir cigaretes, čia apie žmogaus charakterį ir jo sprendimus, jei žmogus yra žiaurus, šaltas jis taip ir sakys. ir tu nebekaišiok savo nuomonių kaip anoj demotyvacijoj, vsio išsakiau ką norėjau. peace
|
Stangistas1337
4630
Anonimas
5179
#1 (y)
a6072
5179
Visiškai nesutinku su šiuo teiginių . Taip gali sakyti tik žmonės , kurie yra pernelyg silpni , kad kažka pakeist savo gyvenime . Lengviau yra pasakyti , kad "gyvenimas toks" ir toliau gerti ar rūkyti ( čia tik dėl pavyždzio paėmiau alkoholi ir cigaretes ) , negu kažka bandyti keisti savo gyvenime :) O kam ? "Ne mes tokie , gyvenimas toks" ... :)
Anonimas
5179
nesuprantantiems rusų ( ne mes tokie, gyvenimas toks )
|

