Blemba retas atvejis :/
Laimė - Kai naktį nebegali užmingti, nes realybė geresnė negu sapnai.
Mr.Gulbius
5613
misspikciurna
5754
būtų geriau jei būtų "Laimė, kai naktį nenori užmigti, nes realybė geresnė negu sapnai". nes užmigt tai gali, bet tikrai nesinori. :)
Anonimas
5754
pz kai teisa ce. man vakar taip buvo. :D
Anonimas
5754
O apie meilę šiaip yra šita mintis?
Anonimas
5755
like like like ;]]]]
Laurucea
5755
#5 Ne Tau vienam taip būna. ;D
Anonimas
5755
hah o man atvirkščiai dažniausiai būna :D
Anonimas
5755
#3 ?!!!! netyčia gal pasispaudė žmogui ne ta raidė,tai jau nemoka rašyt?! beje demotyvacija gera,o tu eik į mokyklą,vaikeli, ir išmok kalbos kultūros.:)
Anonimas
5755
eik geriau į mokyklą, o ne šūdinas neDemotyvacijas kurk, nors rašyt išmoksi.
Anonimas
5755
gers
garbane
5756
geras geras ;)
|

