Jo, jis ne kūrėjas, nes ne geltonam fone laidas...
Kodėl aš - apie tai nepagalvojau?
Anonimas
1981
Anonimas
5346
#14 Nusišnekėjai, tu nekūrėjas :)
Anonimas
5558
Tuoj pasidarysiu :)
EvilRiesutas
5563
nes durnai atrodo? :D
Anonimas
5563
labai geras dalykas
Anonimas
5565
Čia jei ką, jeigu nešiojama kompa nori atjunkt ir nusinšt, tai, kad laidai nepasimestų.
Anonimas
5565
nesuveiktų toks dalykas šiaip
Anonimas
5565
kaip cia jus nemokat gi nueini i kanceliarines prekes ten situ spaustuku kiek nori visokiu rusiu po 10ct-2lt ir tinka viskas cia liuks esu kurejas sitos demo:)
Anonimas
5565
Suprasti taip kad labai nervina ieskoti tu laidu ant stalo.. o dazniausiai nukritusiu kur nors ant grindu ar po stalu..
Anonimas
5565
kaip suprast ?
Anonimas
5565
Vinim užkalk. Kaip pas mane. :D:D
Anonimas
5565
Aš nesuprantu, paaiškinkit kame esmė?
povilasq
5565
nes smegeneles perlygios...
Anonimas
5565
db tj jau tikrai visi pagalvos :D
Anonimas
5565
sudas. per storas stalas :((((((((((((((
Anonimas
5565
Ačiū už idėją. :D
Anonimas
5565
genijus tai sugalvojo...
Spunkyz
5565
niiice ;D
Anonimas
5565
as nelabai supratau. cia tipo kad laidai nepasimestu ar kas??
Anonimas
5566
Nu naaa... Realiai kodėl aš nepagalvojau apie tai? :D
-NarkomanaS-
5566
BLT Aciu GERA IDEJA PANAUDOSIU :D
|

