Pigiau, - bet ar geriau?

2015.02.26 geraz
  • 14
5
pigiau,grybauskaite







Nuotraukos nėra
Anonimas 4134    
Tėvynę ginti privalo kiekvienas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4135    
Palaukit salis laisva ar ne? Kur dingo istatymai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4137    
Patranku mesa bus tik tie sauktiniai ir tiek:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4139    
Kazkaip tas bendras batalionas su Ukraina kitaip atrodo kai pradeda imti sauktinius... Ir dar iki 38m su diplomu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4139    
O ar didelis skirtumas yra tarp pigios ir brangios patranku mesos? Eisim visi ginti tevyne i Ukraina :)
Grįžti į viršų