Dėl Prezidentės - galima ir šiukšles „apsirinkti“

2010.07.26 vitaminz
  • 71
6
grybauskaite,prezidente







Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
neveltui Dargužiai XD
Nuotraukos nėra
Renataj 5806    
Tiesiog šiukšlėse ir žolėse neras to Dargužių kaimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
gal dar asfalta nushlifuoti aisku jei toks yra tame kaime
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
gerai ce prajokino ;D krs gyvena apsisike o kai kas atvyksta apsitvarko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Svarbu, kad patvoriai apšienauti būtų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
:D
Grįžti į viršų